Kandidatai į tarybą

Gintarė SKAISTĖ, sąraše Nr.12Gintarė SKAISTĖ,sąraše Nr.12

Esu ekonomistė, jauniausia Kauno miesto savivaldybės tarybos narė. Dirbu Miesto plėtros, investicijų ir turizmo komitete, vadovauju Jaunimo reikalų tarybai, gausioje miesto tarybos TS-LKD frakcijoje užimu seniūno pavaduotojos pareigas. Su vyru Audriumi auginam dukrytę Henrietą. Interesai: miesto plėtra, investicijos. Mano siekis – vertybėmis grįstas efektyvus miesto valdymas.

Aistė GAUČYTĖ, sąraše Nr.26Aistė GAUČYTĖ, sąraše Nr. 26

Esu teisininkė. Dirbu Socialinės apsaugos ir darbo ministro padėjėja. TS-LKD esu Bendrijos LKD Kauno Jaunimo sekcijos pirmininkė, taip pat TS-LKD Kauno Jaunimo bendruomenės tarybos narė. Domiuosi teise, urbanistika, socialiniais bei jaunimo reikalais. 

Ina KUNAVIČIŪTĖ-MIKUČIONIENĖ, sąraše Nr.30Ina KUNAVIČIŪTĖ- MIKUČIONIENĖ, sąraše Nr.29

VDU studijuoju Valstybės institucijų administravimo magistrą. Dirbu Kauno miesto savivaldybėje, esu Petrašiūnų bendruomenės centro direktorė.  Pasisakau už tradicinę krikščionišką šeimą. Dviratis – mano gyvenimo būdas. Kartu su vyru Linu auginame sūnelį Adrijų.

Paulius GEDVILAS, sąraše Nr.29

Paulius GEDVILAS, sąraše Nr.30

Esu baigęs Vytauto Didžiojo universiteto prancūzų filologijos bakalauro ir tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro studijas. Šiuo metu dirbu LR Seimo narės R.Juknevičienės padėjėju. Interesai: tarptautiniai ryšiai, miesto plėtra, jaunimo reikalai. Nors yra ir pakankamai sudėtinga konkuruoti su kai kuriais kompetentingais politikais, tačiau į kandidatavimą žiūriu kaip į iššūkį. Manau pats laikas teorines žinias pritaikyti praktikoje.

Paulius DEGUTIS, sąraše Nr.49Paulius DEGUTIS, sąraše Nr.49

Esu baigęs VDU politikos mokslus, stažavausi Berlyno „Humboldt“ universitete. Aktyviai dalyvavau Jaunųjų konservatorių lygos (JKL) veikloje. Su žmona Birute auginu dukrytę Gretą. Šiuo metu dirbu E-projekto vadovu informacinių technologijų srityje.

Jurgita DAUČIŪNAITĖ, sąraše Nr.51Jurgita DAUČIŪNAITĖ, sąraše Nr.51

Esu baigusi Kauno technologijos universitetą (bakalauro laipsnis); tikinti, daugiau kaip 15 metų aktyviai dalyvauju Kauno arkikatedros bazilikos pastoracijoje; šešeri metai partijoje, esu TS – LKD bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ narė.

Jonas BANYS, sąraše Nr.54Jonas BANYS, sąraše Nr.54

Esu Jonas Banys. VDU įgijau tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro laipsnį, stažavausi LR URM bei Kauno miesto savivaldybėje. Šiuo metu dirbu Kauno miesto savivaldybės tarybos sekretoriate. Politologijos krypties studijos ir dalyvavimas miesto gyvenime leido suprasti darnaus miesto vystymosi svarbą.  Darnus vystymasis – miestiečių gerovė! Tad vienykimės bendram darbui!

Eglė Jaudegienė, sąraše Nr.55Eglė JAUDEGIENĖ, sąraše Nr.55

Baigiau KTU, kur įgijau ekonomikos bakalauro ir viešojo administravimo magistro laipsnius. Dirbu Kauno m. savivaldybės administracijoje, atsakinga už bendradarbiavimą su Kauno miesto bendruomenėmis. TS-LKD esu grupės seniūnė, aktyviai dalyvauju NVO ir visuomeninėje veikloje. Tikiu, kad įgytos žinios ir nemaža praktika gali padėti sprendžiant miesto gyventojų problemas ir formuojant Kauno miesto įvaizdį. Interesai: ekonomika, miesto plėtra, savivalda, socialiniai reikalai, bendruomenės.

Aneta KRASNAUSKAITĖ, sąraše Nr.57Aneta KRASNAUSKAITĖ, sąraše Nr.56

Gimiau ir užaugau Kauno mieste. Baigiau Kauno jėzuitų gimnaziją, įgijau bakalauro laipsnį Katalikų teologijos fakultete, šiuo metu tęsiu studijas firmų organizavimo ir vadybos magistrantūroje Vytauto Didžiojo universitete. Esu TS-LKD Jaunimo bendruomenės  narė. Aktyviai dalyvauju visuomeninėje veikloje, esu viena iš akcijos „Darom 2010“ organizatorių Kauno mieste. Dirbu Kauno miesto savivaldybėje mero referente. Manau, kad nuo kiekvieno piliečio priklauso miesto veidas, todėl  noriu prisidėti prie savo mylimo Miesto gerovės kūrimo.

Laura PAUPARYTĖ, sąraše Nr.58Laura PAUPARYTĖ, sąraše Nr.57

Gimiau 1989 metais Kaune. Dabar gyvenu su tėvais ir jaunesniu broliu. Baigiau Veršvų vidurinę mokyklą. Šiuo metu esu VDU studentė, studijuoju politikos mokslus, taip pat teisę gretutinėmis studijomis. Dalyvavau Tolerancijos centro veikloje. Į TS-LKD įstojau 2008m. Dabar priklausau LKD jaunimo sekcijai, esu Petrašiūnų bendruomenės centro savanorė. Prieš metus atlikau praktiką Kauno miesto savivaldybės priimamajame. Domiuosi politika, istorija. Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, sergu už Kauno “Žalgirį”.

Gediminas LANKEVIČIUS, sąraše Nr.70Gediminas LANKEVIČIUS, sąraše Nr.69

Lietuvos Žemės ūkio universitete baigiau energetikos bakalaurą. Šiuo metu siekiu energetikos magistro laipsnio. Stažavausi Hamburgo Technikos universitete. LŽŪU esame sukūrę irklavimo komandą (vikingus). Sportavau Kauno irklavimo mokykloje. Mano interesai: ryšiai su visuomene, energetika, sportas, politika.

Mindaugas RADZEVIČIUS, sąraše Nr.71Mindaugas RADZEVIČIUS, sąraše Nr.70

Mano gimtasis miestas – Kaunas, todėl dėsiu visas pastangas, kad jis ir toliau gražėtų ir tobulėtų! Gimiau 1985 metais, Kaune. Baigęs Kovo 11-osios mokyklą įstojau į Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetą, įgijau Religijos mokslų bakalauro diplomą ir gretutinės Viešojo administravimo specialybės sertifikatą. Šiuo metu studijuoju Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete. Politinę veiklą pradėjau 2007 m. įstodamas į Lietuvos krikščionių demokratų partiją. Šiuo metu esu Kauno miesto savivaldybės tarybos TS – LKD frakcijos ir TS – LKD Kauno bendrijos LKD sekretorius, taip pat Kauno TS – LKD jaunimo bendruomenės tarybos narys. Būsiu laimingas krikščioniškomis vertybėmis puoselėdamas Kauno miestą.

Vaidas BARAUSKAS, sąraše Nr.72Vaidas BARAUSKAS, sąraše Nr.71

Gimiau ir užaugau Kauno mieste. Baigiau Kauno jėzuitų gimnaziją, Kauno technologijos universiteto Elektros ir valdymo inžinerijos fakultete baigiau automatikos ir valdymo studijų programą ir įgijau elektros inžinerijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Šiuo metu tęsiu studijas firmų organizavimo ir vadybos magistrantūroje Vytauto Didžiojo universitete. TS-LKD priklausau nuo 2008 metų, esu Jaunimo bendruomenės narys ir vienas iš akcijos „Darom 2010“ organizatorių Kauno mieste.

Martynas UBARTAS, sąraše Nr.73Martynas UBARTAS, sąraše Nr.72

Esu Kauno technologijos universiteto aukštųjų technologijų plėtros instituto tyrėjas, doktorantas. Baigiau KTU tarptautinių studijų centrą, eksporto – importo inžineriją, įgijau bakalauro ir magistro laipsnį. Ne vieneri metai aktyviai dalyvauju Kauno visuomeniniame gyvenime. Esu aktyvus KTU studentų atstovybės, KTU senato ir senato mokslo komisijos narys. Inicijavau ne vieną projektą miesto ir viešojo saugumo labui. Didžiausias Pabaltijo mokslo ir technologijų potencialas Kaune dar menkai išnaudojamas, o tai didžiausias mūsų turtas. Miesto įvaizdis ir plėtros galimybės – mano prioritetai. Esu aktyvus, energingas ir labai motyvuotas dirbi ir pasiekti daug Kauno ir mūsų visų gerbūviui.

Jaunieji kandidatai į savivaldą, TS-LKD foto.

Reklama

3 Komentaras to “Kandidatai į tarybą”

  1. Gražus būrys jaunimo . ŠAUNUOLIAI 🙂

  2. Šaunuoliai, jaunimas! Palaikysim būtinai.

  3. pavarykit 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: