Apie mus

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – tai stipriausia dešinioji politinė partija Lietuvoje, besivadovaujanti savo politinėje programoje išdėstytomis vertybėmis, veiklos principais ir ilgamete politine patirtimi, siekia, jog  Lietuva taptų sparčiai ir tolygiai besivystančia, teisinga ir sąžininga europietiška valstybe.

Šiam tikslui pasiekti Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams būtina stiprinti savo vidinę ir išorinę veiklą. TS-LKD skatina jaunus, mūsų vertybes išpažįstančius, išsilavinusius Lietuvos piliečius aktyviai įsilieti į partijos gretas bei jau esamiems jauniems nariams sudaro sąlygas veiklai ir tobulėjimui.

Kad TS-LKD išlaikytų savo idėjų ir politinės linijos tęstinumą, būtina užtikrinti nuolatinį ir kryptingą TS-LKD atsinaujinimą. Tad, jaunimas yra svarbi dabartinės TS-LKD dalis ir tęstinumo garantas.

Jaunų partijos narių veiklai koordinuoti ir jungti, 2009 metais buvo įkurta TS-LKD Jaunimo bendruomenė, turinti savo padalinius daugelyje Lietuvos miestų ir rajonų. Kauno miesto skyrių sueigoje veikia Kauno TS-LKD Jaunimo bendruomenė.

Reklama
%d bloggers like this: