Adventinis renginys „Romuvos“ kino teatre

Kauno TS – LKD Jaunimo bendruomenė besibaigiančius metus palydėjo gražia ir tradicine jau tapusia švente. Renginys vyko senajame Kauno „Romuvos“ kino teatre, kuris tarpukario Lietuvoje buvo pripažintas pačiu moderniausiu kino teatru ne tik mūsų tėvynėje, bet ir visame Pabaltyje. Deja, jis pagal paskirtį buvo naudojamas tik vienerius metus, vėliau jis per Antrąjį pasaulinį karą buvo nacionalizuotas, o dar vėliau laukė sunkūs ir ilgi privatizavimo procesai. Visgi šiandien šis kino teatras yra paskelbtas

Ištrauka iš filmo "Laiškai Sofijai"

Ištrauka iš filmo “Laiškai Sofijai“

Lietuvos kultūros vertybe, o kauniečiams jis dvelkia nostalgiška tarpukario Lietuvos dvasia.

Jaunieji Kauno TS – LKD politikai ne tik kartu su vyresniais partijos bičiuliais, draugais ar kaimynais, bet ir su kauniečiais, kurie galbūt ne visada turi progą nueiti į kiną, stebėjo lietuvišką filmą „Laiškai Sofijai“. Šis kino filmas pasirinktas neatsitiktinai, nes filosofiškai perteikia lietuvių siekį tapti nepriklausomais nuo carinės Rusijos valdžios. Filme pagrindiniai veikėjai – vienas žymiausių lietuvių dailininkų ir kompozitorių Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir jo mylimoji Sofija. Čia susipina tikri istoriniai įvykiai, lietuvių genijaus biografiniai faktai, išgalvotos siužeto interpretacijos ir realus M. K. Čiurlionio paveikslas ir mintys.

Kauno TS – LKD jaunimo bendruomenės pirmininkė Aistė Gedvilienė sveikinimo kalboje pasidžiaugė, kad tokia graži šventė jau tampa pastovia ir kad žiūrovų skaičius vis didėja. Ji taip pat padėkojo Kauno miesto savivaldybės TS – LKD frakcijos nariams, kurie finansiškai prisidėjo prie šios puikios šventės organizavimo. Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Rytas Kupčinskas ir visas būrys Kauno miesto tarybos narių – Gediminas Žukauskas, Edita Gudišauskienė, Ona Nijolė Rudgalvienė ir Gediminas Budnikas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: