Kauno TS – LKD jaunimo bendruomenės ataskaitinis- visuotinis susirinkimas

 

Šių metų spalio 16 d. įvyko TS- LKD Kauno Jaunimo bendruomenės skyriaus visuotinis susirinkimas. Jo metu antrai kadencijai perrinkta dabartinė Kauno TS- LKD Jaunimo bendruomenės pirmininkė ir suformuota nauja Tarybos

Perrinkta TS - LKD JB pirmininkė A. Gedvilienė @ L. Pauparytės nuotrauka

Perrinkta TS – LKD JB pirmininkė A. Gedvilienė @ L. Pauparytės nuotrauka

komanda. Taip pat ataskaitinio – rinkiminio susirinkimo metu buvo patvirtinti delegatai, kurie atstovaus Kauną nacionaliniame TS- LKD Jaunimo bendruomenės suvažiavime.

Susirinkimo metu didžiausio jaunųjų partijos narių pasitikėjimo sulaukusi Aistė Gedvilienė, tapo Jaunimo bendruomenės pirmininke. Naujai išrinkta TS- LKD jaunimo lyderė tiek savo pirmininkės ataskaitoje, tiek ir kandidato kalboje džiaugėsi, jog jaunimo bendruomenė auga bei tampa svarbesne partijos dalimi, pritraukiančia vis daugiau jaunų, aktyvių ir politikaineabejingų žmonių. Taip pat buvo aptarti per paskutinius du metus nuveikti darbai ir rengtos įvairios socialinės bei politinės akcijos.  Buvo išreikšta viltis, kad Jaunimo bendruomenė ir toliau veiks aktyviai, o jos darbai bus matomi ne tik partijos viduje bet ir Kauno mieste. Kad darbas būtų aktyvesnis ir labiau matomas, Tarybos narių skaičių buvo nuspręsta išplėsti iki dešimties vietų. Į naująją Tarybą pateko: Ugnius Bagdonavičius, Jonas Banys, Kristina Bedaitė, Paulius Gedvilas, Mantas Migonis, Laura Pauparytė, Mindaugas Radzevičius, Simona Švaikauskienė, Martynas Ubartas ir Gytis Žakevičius.

 

Pasveikinti vienos didžiausių jaunimo bendruomenių atvyko ir gausus būrys svečių. Sveikinimo žodžius tarė Kauno meras Andrius Kupčinskas, LR Seimo narys bei Vilniaus Jaunimo bendruomenės pirmininkas Liutauras Kazlavickas, TS- LKD partijos tarptautinė sekretorė Gintarė Narkevičiūtė, Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Adomas Bužinskas ir Mažeikių jaunimo bendruomenės pirmininkas Jotautas Kaktys. Nors Europos Parlamento narei Radvilei Morkūnaitei – Mikulėnienei nepavyko pačiai dalyvauti susirinkime, bet jos sveikinimo žodis buvo perduotas per vaizdo įrašą.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: