Susitikimas su Premjero patarėjais

Diskusijos dalyviai

Kauno Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių demokratų partijos Kauno miesto jaunimo bendruomenė ir toliau tęsia savo susitikimų  su partijos nariais ir darbuotojais ciklą. Šį kartą pasidalinti savo patirtimi į Kauną atvyko Ministro pirmininko A. Kubiliaus patarėjai – J. Survila, P. Kuzmickienė ir L. Kazlavickas. Diskusijoje taip pat dalyvavo Europos parlamento narės R. Morkūnaitės padėjėja – R. Keršytė.

Renginio svečiai papasakojo, dėl kokių priežasčių įstojo į partiją, kaip realizavo savo idėjas bei sumanymus ir kaip pradėjo savo politinę karjerą. Visi akcentavo, kad bene daugiausiai yra išmokstama dirbant kartu su patyrusiais politikos vilkais jų rinkiminiuose štabuose.

Prieš pradedant užduoti klausimus svečiams, P.Kuzmickienė – Vilniaus miesto tarybos narė papasakojo apie susidarusią situaciją Vilniuje. Ypatingas dėmesys buvo kreipiamas prasidėjusiam šildymo sezonui ir su tuo susijusiu vilniečių nepasitenkinimu sostinėje esančia valdžia.

Diskusijoje buvo nuspręsta plėtoti atsiradusį bendradarbiavimą tarp Vilniaus ir Kauno, bei ateityje organizuoti bendrą projektą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: